Наші послуги

Послуги

Комп’ютерна томографія (щелеп, СНЩС). Ортопантомограма. Телерентгенограма.

Діагностика зубів – без перебільшень найважливіший етап, адже правильне її проведення дозволяє запропонувати максимально персоналізоване і ефективне лікування. Для того щоб провести якісну діагностику перед початком лікування Вам не потрібно звертатися за рентгеном або КТ в інші заклади, бо все це ми робимо на місці. Завдяки застосуванню томографу нового покоління Vatech PaX-i3D Smart ми гарантуємо отримання високоякісних зображень з низькими дозами радіації, одночасно дбаючи про Вашу безпеку та здоров’я.


Одне сканування – два зображення

Одне сканування з Pax-i3D 10×8,5 Smart дозволяє отримати не тільки КТ, але і панорамне зображення.

Це означає, що пацієнти, яким потрібні обидва дослідження не будуть зазнавати додаткового опромінення. Крім того, обидва ці дослідження можна переглядати в одній програмі.

 

2D і 3D в одній програмі

Використовуючи 2D і 3D зображення одночасно, ми отримуємо багато переваг. Немає необхідності в двох різних програмах, що демонструє пацієнту більш професійний підхід до діагностики та планування лікування.

 

Анатомічне поле сканування FOV 10×8,5 = FOV 12×9

Інноваційна форма об’єму Pax-i3D 10×8,5 Smart забезпечує сканування в формі зубної дуги і показує весь зубний ряд, на відміну від інших апаратів з аналогічними за розміром FOV.

Зазвичай, FOV 10×8,5 см досить для сканування 38 і 48 зубів.

Проте, коли вони лежать у боковому положенні, існує велика ймовірність того, що вони не потраплять в зону сканування.

FOV в формі зубної дуги усуває цю ймовірність, показуючи приховану область.

 

SMART MAR – алгоритм зменшення появи артефактів від металів при томографії

Відблиск металу значно знижує діагностичну цінність 3D досліджень. Технологія SMART MAR забезпечує мінімальні втрати якості зображення при наявності металу у пацієнта.

 

SMART технологія реконструкції зображень

Якість 3D зображень кардинально покращується при використанні інноваційної технології реконструкції зображення.

 

 

LOW DOSE – низька доза рентгенівського випромінювання і HIGH IMAGE QUALITY – висока якість зображення

Отримати високу якість зображення використовуючи високий рівень випромінювання дуже просто. Як піонер GreenCT, Vatech, використовуючи технологію Green Technology, знизив рівень випромінювання в апараті Pax-i3D Smart без зниження і втрати якості зображення.

 

 

 

Ми Вам перетелефонуємо:
Записатися