Лікування на брекет-системі

Лікування брекетами не користується шаленою популярністю: існує стереотип, що їх носити незручно, неестестично, шкідливо для зубів і взагалі цей процес вимагає занадто багато часу. Спробуємо розвіяти ці міфи і чесно відповісти на всі питання щодо процесу ортодонтичного лікування. Перш ніж почати лікування, потрібно визначитися з типом брекет-системи. Найбільш перевірений і недорогий спосіб виправлення прикусу – це установка металевих брекетів, сучасний дизайн яких зовсім не громіздкий і не доставляє особливого дискомфорту при носінні.
Більш інноваційний, але і більш дорогий варіант – це виправлення дефектів зубного ряду естетичними брекетами, які виготовляються з кристалічного сапфіру або прозорої кераміки. Кераміка, на відміну від сапфіра, який виблискує на світлі, підлаштовується під природний колір емалі, залишаючись максимально непомітною.
Перш, ніж починати ортодонтичне лікування брекетами, доведеться нанести візит до стоматолога-терапевта та пародонтолога і переконатися, що зуби і ясна здорові, і, при необхідності, вилікувати їх. Лише після цього можна звертатися до лікаря-ортодонта для проведення діагностики та складання плану лікування.
Кожен випадок індивідуальний, і в залежності від патології може знадобитися консультація терапевта, хірурга, ортопеда або імплантолога. У складних ситуаціях на діагностику і складання плану лікування може піти 1-2 тижні