Наші послуги

Послуги

Профілактика карієсу у дітей

Як би пильно батьки не слідкували за станом зубів своїх маленьких дітей, як би ретельно не чистили їхні зуби – цього замало. Відвідувати дитячого стоматолога вкрай важливо 1 раз на 4 місяці з метою своєчасного виявлення можливих стоматологічних захворювань та для проведення професійного гігієнічного чищення зубів. Після процедури лікар розповість яка паста необхідна, продемонструє і навчить як правильно чистити зуби.
 
Ремінералізуюча терапія – це один із найбільш ефективних методів профілактики карієсу в малюків. Ця процедура сприяє укріпленню емалі та знижує чутливість зубів, а також забезпечує антимікробне середовище в ротовій порожнині, абсолютно безболісна та не спричиняє дискомфорту.
 
Герметизація фісур
 
Фісури – це природні рельєфні заглиблення на поверхні жувальних зубів. Герметизація цих ділянок за допомогою спеціальних препаратів у ранньому віці дає змогу знизити ризик виникнення карієсу, оскільки перешкоджає появі зубного нальоту та хвороботворних мікробів. Ефект лікування зберігається протягом 2-5 років. Якщо карієс був виявлений на початковій стадії, лікар підбере найбільш ефективні методи лікування.

Ми Вам перетелефонуємо: