Наші послуги

Послуги

Цифрова імплантація

Що робити, якщо відсутність навіть одного зуба не дозволяє добре виглядати та в задоволення жувати тверду їжу? 
 
На щастя, стоматологи-хірурги  вирішили цю проблему – це зубна імплантація, яка  на сьогодні є найпрогресивнішим методом відновлення одного, декількох або навіть всіх втрачених зубів.
 
Вирішальний фактор успішної імплантації зубів – ідеальне планування. Для цього застосовується спеціальне програмне забезпечення і необхідна додаткова діагностика. В результаті вдається змоделювати імплантацію зубів під ключ, ще до початку процедури. Визначаються точні координати для фіксації титанового кореня з урахуванням анатомічних особливостей пацієнта, глибини занурення імплантату, а також розраховується подальше функціональне навантаження.
 

 
Планування проходить в п’ять основних етапів:

  1. розробка комп’ютерного дизайну посмішки;
  2. створення цифрового відбитка;
  3. проведення комп’ютерної томографії;
  4. 3D планування;
  5. розробка і створення хірургічних шаблонів на спеціальних принтерах, що підтримують технологію друку 3D.

 


 

«Ми дбаємо про безпеку наших пацієнтів і робимо все можливе, щоб результат лікування з використанням дентальних імплантатів був максимально довгостроковим».
 


 
Важливо! Навігаційна хірургія дає можливість в повній мірі перенести запланований результат в порожнину рота без похибок і забезпечити довгостроковий і ідеальний варіант протезування зубів (точність дотримується до мікрон) та мінімізований людський фактор.

Ми Вам перетелефонуємо:
Записатися